دوشنبه, 04 بهمن 1400

رئیس دانشگاه ازاد اسلامی خراسان رضوی

خدمت به جامعه شاهد و ایثارگر از افتخارات دانشگاه است

رئیس دانشگاه ازاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد گفت: خدمت همه جانبه دانشگاه آزاد اسلامی به خانواده شاهد و ایثارگران از مهمترین افتخارات این دانشگاه است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، دکتر محسن مرادی صبح امروز در گردهمایی مدیران ستاد شاهد و ایثارگران استان خراسان رضوی در مرکزرفاهی فرهنگی واحد مشهد، افزود: یکی از نقاط بسیار روشن در کارنامه دانشگاه آزاد اسلامی، خدمت به خانواده شاهد و ایثارگر و زنده نگه داشتن و حفظ فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی با بیان اینکه مدیران ارشد دانشگاه نیز خدمت به خانواده های شاهد و ایثارگر را افتخار می دانند، به فرموده مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: فضیلت زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست که این امر وظیفه ما را در قبال خانواده های آنها خطیرتر می کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد خاطر نشان کرد: توجه جدی دانشگاه آزاد اسلامی به تفهیم جامعه و ارزشمندی آرمان های شهدا و انقلاب و تولید آثار فرهنگی متعدد از این ارزشها، توانسته نقش خود را بخوبی دراین خصوص ایفا کند.

دکتر مرادی بر حمایت های روحی و معنوی در کنار حمایت مادی دانشجویان شاهد و ایثارگر تاکید کرد و گفت: علی رغم تامین بودجه دانشگاه از طریق شهریه، نباید به امورآموزشی و پژوهشی دانشجویان خللی وارد شود.

مهدی نیک پی رئیس ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه ازاد اسلامی مشهد درادامه با بیان اینکه جامعه هدف مجموعه شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، خانواده‌های شهدا و ایثارگران و فرزندان‌شان هستند،افزود: حل مسائل و مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر مهمترین دغدغه ما در دانشگاه است که با همدلی و هماهنگی بیشتر خدمات بهتری به این قشر ارائه نمائیم.

در این نشست هر یک از مدیران ستاد شاهد و ایثارگران استان خراسان رضوی با اشاره به مسائل و مشکلات حوزه کاری به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی دارای 9 واحد و 4 مرکزآموزشی است که جامعه هدف 4500 نفری از دانشجویان ، اساتید و کارکنان شاهد و ایثارگر را به خود اختصاص داده است.

دبیرخانه تدوین و پایش سند استان

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات

سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی

سازمان سما

باشگاه پژوهشگران جوان

مرکز سنجش و پذیرش Azmoon.org

مرکز سنجش و پذیرش Azmoon.net

مرکز آموزش زبان دانشگاه آزاد اسلامی

طراحي شده توسط اداره فناورى اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامى مشهد